По 20-години пријателство , конечно љубов! Ова е новата ѕвездена двојка !

И двајцата се оскаровици , во младоста диви рокери  чие пријателство трае 20 години ! Конечно , неодоливите миленичиња на Холивуд , сега во нивните 40сетити години , конечно  се заедно ! Анџелина Џоли (41) и Џаред Лето (45) се новата ѕвездена двојка !

Џаред  , како искрен пријател кој по разводот  со Бред Пит ја тешеше убавата Анџелина , конечно и стана и љубовник .Поточно , нивната емпатија прерасна во романса.

Откако во јавнота се појавија гласини дека Пит е во врска со актерката Кејт Хадсон, неговата поранешна сопруга си најде нов дечко, еднакво убав и помлад , од некогашниот сопруг.

Пријателите на Џоли тврдат дека , да , таа е во тајна врска со Лето.

angie

“Кога ги поднесе документите за развод од Бред, Џаред беше првиот со кој ја сподели веста“, изјавил пријател на Џоли.